Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Garanti ve İade Koşulları

Tüm ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır!
Kargodan arızalı gelen ürünler için; Kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

İsim ya da kod benzerliği nedeniyle yanlış sipariş durumunda ya da "beğenmedim", "ağır geldi", "hafif geldi", "daha önce aldığımla aynı değil", "koku benim bildiğime benzemiyor" ya da "alerji oluştu (sattığımız tüm esanslar standart alerji testlerinden geçmiştir ve sağlık bakanlığı denetimine tabidir)" gerekçeleriyle iade ya da değişim yapılmamaktadır. Az sayıda personelle uygun fiyata ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmaya çalışıyoruz ve karımız ancak kargo bedeli kadar. Bu tarz hatalar nedeniyle de ücretsiz kargo seçeneğimizi kaldırmak istemiyoruz.
Lütfen unutmayınız; geriye dönük takip kolaylığı açısından sadece yazılı talepleriniz değerlendirilmektedir.
Diğer konularda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Mesafeli sözleşmeler yönetmeliği gereği, iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerin teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkının kullanılmayacağı kanunen belirlenmiştir. Yönetmeliğin 15/1-ç maddesinde taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça; tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler denilerek bu tür mal ve ürünlerin iadesinin mümkün olmadığı belirlenmiştir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.